Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zmiana siedziby ORLEN Upstream / FX Energy

14-09-2017  Aktualności

Z początkiem października 2017 roku zmianie ulegnie siedziba spółek ORLEN Upstream i FX Energy Poland. W związku z przeprowadzką oraz w trosce o ciągłość komunikacji z naszymi partnerami biznesowymi, pragniemy poinformować o nowym adresie spółek.
 
Aby sprostać potrzebom związanym z rozwojem ORLEN Upstream*, a także podwyższyć komfort pracy zespołu i odwiedzających nas partnerów biznesowych, nowe biuro zostanie ulokowane w budynku Senator przy ul. Bielańskiej 12 w Warszawie. Jest to równocześnie siedziba Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN, który sprawuje nadzór właścicielski nad segmentem upstream w Grupie ORLEN.
 
W związku z powyższym, od 1 października 2017 prosimy o kierowanie wszelkiej korespondencji do ORLEN Upstream / FX Energy Poland na adres:
 
Budynek Senator
ul. Bielańska 12
00-085 Warszawa
 
Równocześnie informujemy, że wszystkie spotkania w siedzibie naszej spółki, zaplanowane po 1 października 2017 roku, odbywać się będą we wskazanej powyżej lokalizacji. Wejście do nowego biura ORLEN Upstream / FX Energy Poland mieści się od Al. Solidarności. Naszych gości zapraszamy bezpośrednio na V piętro. Rejestracja w recepcji głównej PKN ORLEN nie będzie wymagana.
 
Wszelkie telefony kontaktowe do przedstawicieli spółki pozostają bez zmian – połączenie z recepcją biura jest możliwe pod numerem: +48 22 778 02 00. Zapraszamy również do kontaktu za pośrednictwem adresu e-mail:upstream@orlen.pl. Bieżące dane teleadresowe spółki i aktualne informacje, związane z działalnością ORLEN Upstream, można znaleźć na naszej stronie www.orlenupstream.pl.
 
*Z końcem 2015 roku ORLEN Upstream dokonał akwizycji amerykańskiej firmy naftowej FX Energy Poland, nabywając 100 proc. udziałów w tej spółce. W związku z finalizowanym procesem integracji obu organizacji na wszystkich poziomach działalności, pracownicy ORLEN Upstream oraz FX Energy pracują w jednym biurze, wspólnie tworząc zespół segmentu Wydobycia w Polskim Koncernie Naftowym ORLEN S.A..
 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN