Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
CIPS
CERTYFIKAT CIPS
 
Spółka ORLEN Upstream w 2011 roku uzyskała – i w 2016 roku potwierdziła – certyfikat doskonałości Chartered Institue of Purchasing & Supply (CIPS) wydawany podmiotom stosującym najwyższe światowe standardy w zakresie realizacji procesów zakupowych.
 
ORLEN Upstream to pierwsza polska firma wyróżniona w ten sposób. Procedura certyfikacji wymagała przeprowadzenia szczegółowego audytu, w ramach którego przeanalizowano politykę, instrukcje i procedury zakupowe spółki. Potwierdził on, że działania firmy są profesjonalne, przejrzyste i powtarzalne oraz przyczyniają się do zaopatrywania klientów wewnętrznych w produkty i usługi, spełniające ich wymagania jakościowe, z jednoczesnym uwzględnieniem najkorzystniejszego rachunku ekonomicznego.
 
Badanie recertyfikacyjne przeprowadzone w 2016 roku objęło 110 obszarów tematycznych, a łączna ilość dokumentów, które zostały zebrane w celu zaprezentowania audytorom, to ponad 400 różnego rodzaju opracowań (regulaminów, procedur, instrukcji, umów, zestawień, planów, prezentacji, raportów oraz innych). Odnowiony certyfikat, jest ważny do 2019 roku.
 
 
 

Marki Grupy ORLEN