Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zarząd
Janusz_Radomski_ORLEN_Upstream.jpg


Janusz Radomski

Prezes Zarządu 

Janusz Radomski ukończył studia na Wydziale Historii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w 1993 roku. Jest absolwente​m kierunku Strategic Policy Planning na Uniwersytecie Queens w Kanadzie oraz Krajowej Szkoły Administracji Publicznej.

W latach 1997-2007 związany był z Ministerstwem Skarbu Państwa, gdzie odpowiadał między innymi za nadzór korporacyjny nad spółkami z sektora naftowego i gazowniczego w tym PKN ORLEN S.A., . ... więcej »

Mateusz Zwoliński

Członek Zarządu - Chief Financial Officer (CFO)

Mateusz Zwoliński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył kierunek Stosunki Międzynarodowe Ekonomiczne ze specjalizacją w zakresie Zarządzania Finansami Przedsiębiorstwa. W ramach stypendium studiował w Jönköping International Business School w Szwecji. Ukończył także kursy z zakresu zarządzania i strategii na MIT Sloan School of Management w Cambridge (Stany Zjednoczone) oraz Wharton School na Uniwersytecie Pensylwanii (Stany Zjednoczone). Posiada uprawnienia biegłego rewidenta i jest członkiem Association of Chartered Certified Accountants (ACCA). Karierę zawodową rozpoczął w Deloitte w dziale audytu, gdzie pracował m.in. dla sektora naftowo-gazowniczego ... więcej »

​​​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN