Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zarząd
Janusz_Radomski_ORLEN_Upstream.jpg


Janusz Radomski

Prezes Zarządu 

Janusz Radomski ukończył studia na Wydziale Historii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w 1993 roku. Jest absolwentem kierunku Strategic Policy Planning na Uniwersytecie Queens w Kanadzie oraz Krajowej Szkoły Administracji Publicznej.

W latach 1997-2007 związany był z Ministerstwem Skarbu Państwa, gdzie odpowiadał między innymi za nadzór korporacyjny nad spółkami z sektora naftowego i gazowniczego w tym PKN ORLEN S.A., . ... więcej »

Piotr_Kearney.jpgPiotr Kearney

Wiceprezes Zarządu

Piotr Kearney związany jest z Grupą ORLEN od 2000 roku. W latach 1995-2000 pełnił funkcje kierownicze i dyrektorskie w Rafinerii Gdańskiej S.A., a następnie firmie Nafta Polska S.A, odpowiadając za kwestie finansowania rozwoju, polityki finansowej i zagadnienia prywatyzacyjne. Absolwent Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego. Od 17 lat pełni kluczowe funkcje w Polskim Koncernie Naftowym ORLEN S.A., będąc obecnie Dyrektorem Biura Inwestycji Kapitałowych. W ramach swoich obowiązków zasiadał między innymi w radach nadzorczych spółek takich jak: Rafineria Nafty Jedlicze S.A., Inowrocławskie Kopalnie Soli Solino S.A., Rafineria Trzebinia S.A., ORLEN Deutschland AG, AB Mazeikiu Nafta czy Polkomtel S.A. Piotr Kearney ... więcej »

​​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN