Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Nasze szczypiornistki z Eurobud JKS Jarosław w ćwierćfinale EHF European Cup

24-01-2023  

Wspierane przez ORLEN Upstream szczypiornistki z Eurobud JKS Jarosław dają wspaniały popis sportowych umiejętności w europejskich rozgrywkach EHF European Cup. Drużyna z Podkarpacia właśnie awansowała do ćwierćfinału, w którym zmierzy się ze słowacką Iuventą Michalovce. Trzymamy mocno kciuki za nasze zawodniczki i zachęcamy do kibicowania czarno-niebieskim! 

ORLEN Upstream chętnie angażuje się w promocję aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Czując społeczną odpowiedzialność i pragnąc wnosić pozytywne wartości w życie mieszkańców na terenach objętych działalnością operacyjną, spółka w sezonie 2022/2023, podobnie jak w ubiegłym, została sponsorem drużyny Eurobud JKS Jarosław. 

Wsparcie żeńskiej drużyny piłki ręcznej, będącej jedną z wizytówek Podkarpacia, wiąże się z uruchomieniem w tym regionie pierwszej w historii ORLEN Upstream własnej kopalni gazu ziemnego Bystrowice. 

Zawodniczki z Eurobud JKS Jarosław od początku sezonu rozgrywkowego 2022/2023 utrzymują świetną sportową dyspozycję. Największym dotychczasowym sukcesem drużyny jest świeżo osiągnięty awans do ćwierćfinału EHF European Cup, po wygranym 14.01.2023 r. w Skopje meczu z liderkami macedońskiej ligi: HC Gjorche Petrov-WHC Skopje. 

Piłkarki ręczne z Eurobud JKS Jarosław – jedyne Polki, które nadal mają szansę powalczyć o europejskie trofeum – w połowie lutego zmierzą się na boisku z drużyną Iuventa Michalovce ze Słowacji. Cieszymy się z tego historycznego dla Eurobud JKS Jarosław awansu do najlepszej ósemki rozgrywek i trzymamy mocno kciuki za kolejną wygraną naszych! 

Warto dodać, że szczypiornistki z Eurobud JKS Jarosław od 2019 r. grają również w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej piłki ręcznej, czyli w PGNiG Superlidze Kobiet. Miniony sezon 2021/2022 we wspomnianych zawodach zawodniczki zakończyły na czwartym miejscu w Polsce. W tym roku ekipa z Podkarpacia stawia sobie poprzeczkę jeszcze wyżej: chce powalczyć o podium czwartego sezonu zawodowej PGNiG Superligi Kobiet, w czym nieustannie ją wspieramy i mocno jej kibicujemy!
Eurobud JKS Jarosław.PNG 
 
 

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN