Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zarząd Spółki

Sylwia Kobyłkiewicz

Prezes Zarządu
 
Sylwia Kobyłkiewicz jest absolwentką Politechniki Częstochowskiej, na której ukończyła kierunki z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstw, analizy finansowej przedsiębiorstw oraz studia podyplomowe z dziedziny podatków oraz rachunkowości. Dodatkowo ukończyła program Executive MBA na Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu.
 
W latach 1992-2000 pełniła funkcje kierownicze w tym zajmowała stanowisko Głównego Księgowego oraz była Członkiem Zarządu w spółkach prawa handlowego. ... więcej »

Jarosław Korabik

Członek Zarządu
 
W 2020 roku ukończył studia Executive Master of Business Administration (MBA) w Polsko-Amerykańskiej Szkole Biznesu - Politechnika Krakowska. W 2013 roku ukończył studia na kierunku Audyt wewnętrzny i kontrola finansowa na wydziale zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W 2006 roku ukończył studia na kierunku Politologia w Akademii Pedagogicznej w Krakowie.

Posiada doświadczenie w zarządzaniu podmiotami gospodarczymi. Pełnił wieloletnią funkcję Prezesa Zarządu. W Spółce ORLEN Upstream odpowiada za Pion Finansów oraz Pion Strategii i Zakupów.
​​​​​​ ​​
 
 

Marki Grupy ORLEN