Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ORLEN Upstream - Krok do kariery. Rozpoczynamy rekrutację

01-04-2022  

W ORLEN Upstream chętnie dzielimy się wiedzą z młodymi inżynierami, rozpoczynającymi swoją przygodę zawodową w branży oil & gas. Z myślą o studentach studiów magisterskich oraz absolwentach prowadzimy program stażowy ORLEN Upstream – Krok do kariery.

W ramach programu realizowane są miesięczne staże w siedzibie ORLEN Upstream w Warszawie oraz na terenie Ośrodka Produkcyjnego Bajerze oraz OP Tuchola. Staże odbywają się w trzech turach, od lipca do września.

Uczestnicy programu ORLEN Upstream – Krok do kariery zapoznają się ze specyfiką pracy operatora oil & gas między innymi dzięki możliwości współpracy z działem wiodącym, do którego zostaną przypisani ale również z pozostałymi działami w strukturze ORLEN Upstream. 

Aktualnie na staż w ramach programu stażowego ORLEN Upstream – Krok do kariery na staż zapraszamy studentów/absolwentów zainteresowanych rozwojem w obszarze eksploatacji oraz wiertnictwa. 

Dział Eksploatacji
To niesamowita okazja do poznania od ogółu do szczegółu specyfiki eksploatacji złóż węglowodorów. Zaczniesz od spędzenia kilku dni w biurze z Kierownikiem Ruchu Zakładu Górniczego, gdzie dowiesz się jak zarządzać budżetem i organizacją pracy Kopalni. Większość stażu spędzisz na najnowszej Kopalni Gazu Ziemnego w Polsce, która produkuje bezpośrednio z gazu energię elektryczną! Weźmiesz udział w całym zakresie prac związanych z obsługą instalacji technologicznej od strony technicznej i oprogramowania – wszystkiego Cię nauczymy. Nasi Automatycy pokażą Ci do czego stosuje się całki i różniczki, a Ty będziesz mógł skonfrontować swoją dotychczasową wiedzę z praktyką. Będzie to dla Ciebie niesamowita okazja do oceny, na czym warto skupić się w dalszej nauce i w którym kierunku się rozwijać! 

Dział Projektowania Otworów, Planowania i Realizacji Wierceń 
Tutaj nie będzie trzeba umieć liczyć całek ani pochodnych, czy pamiętać jaki jest wzór chemiczny sody kaustycznej, nie musisz znać wszystkich typów świdrów, nie będziemy Cię pytać o jak się liczy lepkość, nie wymagamy wzorów  na  obliczenie DLS – to wszystko i więcej pokażemy Ci w praktyce. Jeśli chcesz poznać Landmark’aTM od strony praktycznej (Compass, WellPlan, StressCheck), samemu dokonywać bieżących obliczeń, być częścią zespołu podejmującego decyzje dotyczące wiercenia, zobaczyć jak wygląda profesjonalne raportowanie w WellView, pojechać na wiertnię, jeśli czujesz, że wiertnictwo to Twoja druga tożsamość? Aplikuj i bądź z nami w wakacje!

Chcesz do nas dołączyć? Nie wahaj się ani chwili dłużej!
Na Twoją aplikację czekamy do 30 kwietnia 2022 r. Wystarczy kliknąć w poniższy link, wypełnić formularz aplikacyjny i załączyć CV.

Aplikuj na staż!
​​

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN