Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl w walce z COVID-19

09-04-2020  

Solidarni w walce z COVID-19” – taką nazwę nosi jedna z akcji zorganizowanych przez pierwszoligowy Klub piłki ręcznej, którego Sponsorem Tytularnym jest jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej ORLEN.

Pod patronatem ORLEN Upstream, szczypiorniści z Przemyśla wychodzą do walki z epidemią koronawirusa uruchamiając zbiórkę środków finansowych na zakup artykułów spożywczych, chemicznych, artykułów higieny osobistej, środków ochrony sanitarnej (maseczek, rękawic, płynu do dezynfekcji) dla osób w trudnej sytuacji ekonomicznej, wynikającej z epidemii koronawirusa. ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl w ramach inicjatywy realizuje również dowóz obiadów dla osób starszych, najbardziej zagrożonych skutkami zakażenia COVID-19. W zamian za udział w akcji Klub oferuje upominki w postaci strojów sportowych oraz klubowych gadżetów. Sportowcy nie po raz pierwszy zaprezentowali solidarność, nie będąc obojętnymi wobec potrzebujących.

ORLEN Upstream kierując się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu, pragnie wspierać lokalne społeczności, realizując przy tym strategię CSR. Spółka na terenach Podkarpacia posiada koncesję na poszukiwanie i rozpoznawanie złóż ropy naftowej i gazu ziemnego oraz prowadzi prace poszukiwawczo-rozpoznawcze, stanowiące podstawową działalność operacyjną Spółki.

ORLEN Upstream wraz z Klubem zachęcają do wsparcia szlachetnej inicjatywy, jaką jest pomoc potrzebującym w dobie epidemii koronawirusa.

Szczegóły akcji: ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl w walce z COVID-19

CzuwajCOVID.jpg

 

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN