Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ORLEN Upstream sponsorem Handball JKS Jarosław w sezonie 2023/2024

02-11-2023  

Handball JKS Jarosław logo.pngSzczypiornistki z drużyny Handball JKS Jarosław mają za sobą intensywny sezon rozgrywkowy 2022/2023, w którym łączyły występy w ORLEN Pucharze Polski i PGNiG Superlidze Kobiet z graniem w EHF European Cup. Gratulujemy zawodniczkom odniesionych na boisku sukcesów i cieszymy się, że ORLEN Upstream będzie sponsorować drużynę w sezonie 2023/2024.

To był niezwykle emocjonujący sezon dla drużyny Handball JKS Jarosław oraz jej kibiców. Rok 2023 jarosławianki rozpoczęły zmaganiami na arenie międzynarodowej podczas zawodów EHF European Cup. W tych rozgrywkach wzięły udział jako jedna z czterech polskich drużyn. Szczypiornistki z Podkarpacia zaszły w nich najdalej z polskich ekip, zatrzymując się dopiero w ćwierćfinale i pozostając jedną z ośmiu najlepszych drużyn. Czarno-niebieskie w pięknym stylu pokonały zespoły z Holandii, Portugalii i Macedonii Północnej. W krajowej lidze jarosławianki prezentowały równie dobry poziom. Sezon rozgrywek ligowych zakończyły na 5 miejscu PGNiG Superligi Kobiet. Jeszcze lepiej spisały się w ORLEN Pucharze Polski, gdzie wywalczyły srebrny medal. 

W ORLEN Upstream wierzymy, że promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia mają ogromne znaczenie. Realizując społeczną odpowiedzialność biznesu, chcemy też wnosić pozytywne wartości w życie mieszkańców naszych terenów operacyjnych. Kontynuacja wsparcia drużyny Handball JKS Jarosław w sezonie rozgrywkowym 2023/2024 pozwala nam przyczyniać się do dalszych sukcesów szczypiornistek z Podkarpacia. To właśnie w tym regionie ORLEN Upstream posiada pierwszą własną kopalnię gazu ziemnego Bystrowice. 

Zachęcamy do kibicowania czarno-niebieskim i trzymamy kciuki za kolejne sportowe sukcesy szczypiornistek z Handball JKS Jarosław.


Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN