Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ORLEN Upstream uczestniczy w akcji „Dwie godziny dla rodziny”

15-05-2024  

15 maja świętujemy Międzynarodowy Dzień Rodzin. Z tej okazji ORLEN Upstream już po raz ósmy bierze udział w akcji „Dwie godziny dla Rodziny/dla Człowieka”, organizowanej przez Instytut Humanites.

2 godziny dla rodziny.jpg

Akcja „Dwie godziny dla Rodziny/dla Człowieka” ma na celu zwrócenie uwagi społecznej na fakt, że wszyscy ludzie na całym świecie potrzebują uniwersalnych wartości w relacji z najbliższymi, takich jak: miłość, akceptacja, zaufanie, szacunek oraz poczucie bezpieczeństwa. Realia współczesnego świata nie sprzyjają budowaniu bliskich rodzinnych więzi. Pochłonięci wirtualnych światem i tematami globalnymi, często nie poświęcamy wystarczająco dużo uwagi najbliższym. Akcja „Dwie godziny dla rodziny/dla Człowieka” ma być impulsem, który zachęci nas do tego, aby budować i pielęgnować relacje rodzinne oraz aby być razem, a nie „obok siebie”.
Hasło tegorocznej edycji to „Wielkie marzenia łączą pokolenia”. Wszelkie wielkie rzeczy, wynalazki stworzone przez człowieka, pojawiały się najpierw w jego marzeniach. To właśnie one napędzają ludzką rzeczywistość, łącząc ludzi i pokolenia. Ważne jest, aby uświadomić sobie, jak kluczowe jest dzielenie się dobrymi emocjami, dbanie o więzi, okazywanie sobie uczuć, a także zrozumienie i empatia.

W ORLEN Upstream idea work-life balance jest nam bardzo bliska. Chcemy, by nasi pracownicy czuli się spełnieni zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak też prywatnej. W związku z przystąpieniem przez Spółkę do akcji „Dwie godziny dla rodziny/dla Człowieka, pracownicy mają możliwość skorzystania ze skróconego o 2 godziny czasu pracy 15 maja lub innym dogodnym terminie w okresie najbliższych dwóch miesięcy.

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN