Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Sponsorowany przez ORLEN Upstream Handball JKS Jarosław siódmą drużyną ORLEN Superligi Kobiet

10-05-2024  

Szczypiornistki z drużyny Handball JKS Jarosław zakończyły sezon ligowy 2023/2024 imponującą serią 6 zwycięstw z rzędu. Zawodniczki ze sponsorowanej przez ORLEN Upstream drużyny w ostatnim meczu sezonu pokonały AWS Energa Szczypiorno Kalisz 22:20 i tym samym przypieczętowały siódmą lokatę w ORLEN Superlidze Kobiet. 

Handball-JKS-Jarosław.pngOd 2019 roku Zespół Handball JKS Jarosław występuje w polskiej, najwyższej klasie rozgrywkowej – ORLEN Superlidze Kobiet. Klub posiada w składzie reprezentantki Polski – Sylwię Matuszczyk i Hannę Szczotkę (kadra juniorska). Jarosławianki są zespołem walecznym i zaangażowanym, z licznymi sukcesami na arenie polskiej i europejskiej. 

ORLEN Upstream, jako sponsor drużyny, wspiera rozwój szczypiornistek z Jarosławia i przyczynia się do realizacji zarówno sportowych, jak i prospołecznych działań drużyny, promując tym samym zdrowy styl życia i aktywność fizyczną, a także wnosząc pozytywne wartości w życie mieszkańców swoich terenów operacyjnych.

Gratulujemy zawodniczkom Handball JKS Jarosław odniesionych w tym sezonie rozgrywkowym zwycięstw i zachęcamy do kibicowania Jarosławiankom w kolejnych meczach.

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN