Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Kierunek ORLEN

PROGRAM STAŻOWY KIERUNEK ORLEN

 

Kierunek ORLEN to program 6-miesięcznych płatnych staży w strukturach Grupy Kapitałowej ORLEN. Program został zaprojektowany z myślą o studentach ostatnich lat studiów oraz absolwentach szkół wyższych 

staz.png 
 
STAŻ WIELU MOŻLIWOŚCI WYBORU
 
W aktualnej edycji 2020/2021 program Kierunek ORLEN jest realizowany w następujących Spółkach Grupy ORLEN: Anwil, ORLEN CUK – Centrum Usług Korporacyjnych, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, PKN ORLEN,  ORLEN Południe, ORLEN Serwis, ORLEN Upstream.
  
Staże odbywają się w jednej ze Spółek Grupy między innymi w Płocku, Warszawie, Włocławku, Trzebini i Jedliczach. Stażyści w trakcie stażu realizują zadania w wybranej przez siebie Spółce i lokalizacji. Pod okiem opiekunów wykonują zadania w wybranej specjalności zawodowej:
 
§   R&D/B+R
§   Inwestycji
§   IT
§   HR
§   Sprzedaży
§   Finansów
§   Handlu
§   Logistyki
§   Zakupów
§   Strategii i Rozwoju
§   Ochrony Środowiska/BHP
§   Produkcji/Rafinerii i Petrochemii  
 
 
 

KORZYŚCI ZE STAŻU W GRUPIE ORLEN

Staż w Grupie ORLEN to przede wszystkim możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnym polskim koncernie działającym w kilku krajach świata. Założeniem stażu jest przygotowanie do pracy na stanowisku zgodnym z wykształceniem i zatrudnienie najlepszych. Stażyści realizują zadania merytoryczne osadzone w praktyce biznesowej przy stałym, indywidualnym wsparciu opiekuna i zespołu. Rozwijają również kompetencje miękkie podczas warsztatów i spotkań w gronie społeczności stażystów.

 
 
REKRUTACJA DO PROGRAMU STAŻOWEGO
  
Rekrutacja do programu stażowego Kierunek ORLEN rozpoczyna się w marcu. Osoby  zainteresowane udziałem w programie stażowym aplikują w odpowiedzi na opublikowane ogłoszenie stażowe. Proces rekrutacji składa się z następujących etapów:
 

staz2.png 

§ wysyłanie formularza zgłoszeniowego wraz ze zrealizowanym case study dostępnym w ogłoszeniu stażowym
§ spotkanie rekrutacyjne autorów najlepiej zrealizowanych case studies z przyszłym opiekunem
§ informacja o zakwalifikowaniu na staż – maj/czerwiec b.r.
§ rozpoczęcie 6-miesięcznych staży – lipiec b.r.
 
 
PNGZ.png
 
Program stażowy Kierunek ORLEN edycja Biznes- upłynął termin aplikowania do programu
 
Zakończyliśmy etap przyjmowania aplikacji do programu stażowego Kierunek ORLEN. Obecnie przeglądamy otrzymane zgłoszenia pod kątem kompletności, czyli czy zawierają CV i zrealizowane biznesowe case studies. Z autorami najciekawszych rozwiązanych case studies  będziemy aranżowali spotkania za pośrednictwem Skype lub bezpośrednio w siedzibie firmy. O terminach poinformujemy indywidualnie telefonicznie na przełomie maja i czerwca. Finalne decyzje odnośnie statusu wszystkich aplikacji również nie zakwalifikowanych do spotkań przekażemy do końca czerwca.
 
Półroczne, płatne staże rozpoczną się w połowie lipca br.
 
Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia. W przypadku ewentualnych pytań, zapraszamy do kontaktu: kierunek.kariery@orlen.pl
 
  
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

​ ​

 
 

Marki Grupy ORLEN