Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Program rozwoju talentów

OU_HR_Program_Rozwoju_Talentow.pngW ORLEN Upstream dostrzegamy i doceniamy potencjał naszych pracowników. Z myślą o rozwoju zespołu, a także o potrzebach biznesowych organizacji, wdrożyliśmy Program Rozwoju Talentów. Program ma na celu wyłanianie pracowników o wysokim potencjale, szczególnie wyróżniających się pod kątem postawy zgodnej z wartościami organizacji, wiedzy, umiejętności i kompetencji oraz ich przygotowywanie do objęcia ról menedżerskich w spółce.

Uczestnicy Programu Rozwoju Talentów w czasie 1,5-rocznego cyklu poszerzają wiedzę o organizacji i przechodzą szereg szkoleń rozwojowych i menadżerskich. Przez cały okres trwania programu są otoczeni opieką Mentora, czyli wyznaczonego spośród kadry zarządzającej opiekuna.

Pracownicy, którzy ukończą program z wynikiem pozytywnym, posiadają wymagany zakres wiedzy i kompetencji zarządczych. Stają się tym samym sukcesorami stanowisk menadżerskich w organizacji.

W pierwszej odsłonie Programu Rozwoju Talentów wzięło udział 10 uczestników oraz 6 Mentorów. Przeszli oni blisko 100-godzinny cykl zewnętrznych i wewnętrznych szkoleń rozwojowych i menedżerskich.

Poniższy film podsumowuje inauguracyjną edycję programu:

​​

 

 
 

Marki Grupy ORLEN