Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Projekt mobilność

Jedną z możliwości, jakie daje praca w spółce należącej do Grupy ORLEN, jest wymiana wiedzy i doświadczeń w ramach Programu Mobilność. Program ten uruchomiliśmy po to, by jeszcze efektywniej angażować kompetencje i potencjał pracowników – zarówno w Polsce jak i Kanadzie, wspierać wymianę wiedzy i doświadczeń zawodowych oraz kształtować kulturę organizacyjną opartą na Wartościach i Zasadach Postępowania w Grupie ORLEN.

Program Mobilność stanowi platformę wymiany wiedzy i doświadczeń dla zespołów na różnych poziomach organizacji, pozwalając jednocześnie na szybkie reagowanie na dynamiczne zmiany zachodzące w spółce. Realizacja Programu umożliwia też jednolite podejście do działań operacyjnych, zgodne ze standardami obowiązującymi w Grupie ORLEN.

W ORLEN Upstream koncentrujemy się przede wszystkim na efektywnej komunikacji i wymianie wiedzy oraz doświadczenia z zespołem naszej kanadyjskiej spółki zależnej ORLEN Upstream Canada.

W ramach budowania wspólnej odpowiedzialności za realizację strategii rozwoju segmentu upstream w Grupie ORLEN, wybrani pracownicy są kierowani do pełnienia funkcji operacyjnych lub projektowych w biurze ORLEN Upstream Canada w Calgary, stając się na czas udziału w programie pracownikami spółki kanadyjskiej. Dzięki pracy na dojrzałym, rozwiniętym i niezwykle konkurencyjnym rynku kanadyjskim nasi pracownicy zyskują wiedzę o standardach i najlepszych praktykach branżowych oraz zdobywają unikatowe doświadczenie, które wnoszą do ORLEN Upstream po powrocie do kraju.

 
 

Marki Grupy ORLEN